Nowoczesny szpital prywatny Poznań który od początku swojej działaniaNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się właściwie bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących ekspertów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje https://medpolonia.com.pl się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jakkolwiek także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się naprawdę komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top